Головна arrow Новини arrow Відбулися збори постійних жителів
Відбулися збори постійних жителів Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.дек.2012
    4 листопада в актовому залі ДКБМК відбулися збори постійних жителів Русанівських Садів з порядком денним:
    1. Про провідну роль постійних жителів масиву в розвитку Русанівських Садів.
    2. Про стан справ з упорядкуванням території ОСТ «Русанівський масив» та розвиток Русанівських Садів у 2013 році.
    3. Про проект прокладання нової високовольтної електролінії для потреб жителів Русанівських Садів.
    У такому форматі садівники збиралися вперше – відповідно до положень нової редакції Статуту ОСТ «Русанівський масив», в якому означено поняття постійних жителів і передбачено можливість підвищення їхнього впливу на самоврядувальні процеси в ОСТ. По великому рахунку, йдеться про те, що відповідальність за долю Русанівських Садів лягає передусім на постійних жителів масиву, які найбільше зацікавлені в розвитку цієї території і в тому, щоб надбаними тут родинними статками в майбутньому порадувати дітей і внуків.      Утворено самоврядне об’єднання постійних жителів Русанівських Садів, засновниками якого є учасники цих зборів та особи, які протягом 2009–2012 років подали заяви про вступ до ОСТ «Русанівський масив» як фізичні особи (за згодою). Координатором обрано заст. голови ОСТ Андрія Свищука. Відповідно до Статуту ОСТ він представлятиме постійних жителів Русанівських Садів у Раді голів.
    Про ситуацію з електропостачанням Русанівських Садів розповів член Правління Валерій Топалов. Як відомо, ми «живимося» через абонентський кабель силікатного заводу, де змінилися власники і де мають споруджуватися багатоповерхові житлові будинки, і в будь-який момент у нас можуть виникнути серйозні проблеми з енергозабезпеченням. Потужностей давно вже не вистачає, а в окремих товариствах, як у «Труді» чи в «Науці», з цим просто біда, вибиває струм після вмикання чайників. Тому прокладаємо нову, власну високовольтну електролінію, що безперебійно задовольнять наші потреби. Учасники зборів визначилися з розміром внесків на прокладання лінії – 300 грн. від власників (забудовників) однієї земельної ділянки.
    На зборах було обговорено й інші важливі питання самоврядування та розвитку Русанівських Садів.

    З виступу голови ОСТ Г.Руденка:

    За 2012 рік надходження з цільових внесків постійних жителів на рахунок, яким розпоряджається А.Свищук, – 47 825 грн. А на ремонт дороги витрачено 70 тис. грн. + 30 тис. грн. з попереднього року. Членських внесків у цьому році зібрано 276 869 грн., і майже всю цю суму (залишилося 80 грн.) вже витрачено на вивезення сміття та на сплату податків. А що робити до кінця року?
    Не можна економити самим на собі тоді, коли можемо збирати достатні кошти на всі потреби. Треба більше вимагати також від голів садових товариств, але й допомагати їм.

    З виступу заст. голови Правління ОСТ А.Свищука:
    Не міст нищить Русанівські Сади, а ми самі. Деякі жителі дають по 3, по 5, по 10 тис. гривень, щоб вивезти сміття чи оплатити якусь роботу. А тим часом окремі садові товариства мають величезні борги.
    І є у нас постійні жителі, які живуть за рахунок внесків дідусів і бабусь. Їздять на двох джипах, а нічого не платять. Постійно живуть на Садах майже тисяча чоловік. Якби всі вони заплатили по 1000 грн. внесків на рік (тобто 80 грн. на місяць, що значно менше, ніж платять люди навіть за поганенькі міські квартири), то ми б заасфальтували всі дороги, виставили б охорону, організували б пошту, облаштували б дитячий майданчик і т.д.
    Рятують Сади сьогодні… бомжі. Бо якби вони не перебирали сміття, ми б потонули в ньому. Бо їздимо на джипах і економимо по 80 гривень на місяць… Тому, коли бачимо цих бомжів, треба виходити з джипів і цілувати їх, пригощати бутербродами…
 
< Попередня   Наступна >

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100