Головна arrow Новини arrow До постійних жителів Русанівських Садів
До постійних жителів Русанівських Садів Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.дек.2012

Правління ОСТ «Русанівський масив» звертається до садівників і постійних жителів Русанівських Садів з тим, що стосується власників кожної земельної ділянки – з приводу благоустрою та розвитку наших Садів, про які ми не всі і не завжди дбаємо.

Через наші зволікання, через байдужість декотрих з нас (передусім через затримки зі сплатою внесків) на території Русанівських Садів склалася критична ситуація в різних напрямках:

● Вивезення сміття. Минулого року на це було витрачено 266 893 грн. Нині, на кінець жовтня, сума витрат наближається до 200 тис. грн. Пропорційно до попереднього року, завдяки запровадженню сортування сміття, витрати зменшилися, але сума коштів на ці потреби все одно буде важкопідйомною, якщо одні власники земельних ділянок на Садах сплачуватимуть внески вчасно, а інші відкладатимуть це на потім.

● Ремонт дороги. Лише поточний ремонт центральної дороги потребує 500 тис. грн. Але ми спроможні провести навіть не «ямковий», а капітальний ремонт, якщо постійні жителі без затримки сплатять свої річні внески в розмірі 1000 грн. (згідно з рішенням, обговореним і прийнятим радою голів та учасниками загальних зборів, що відбулися 17 травня 2009 р.). Зібравши ці внески, ми матимемо додатково суму, якої вистачить не лише на ремонт центральної дороги, а й на інші постійні потреби (наприклад, охорона, освітлення вулиць, доставка пошти, впорядкування пляжів тощо). До речі, ця тисяча гривень на рік від сімей, для яких Русанівські Сади стали рідним домом, – це лише 83 гривні на місяць. Варто порівняти цю суму з розмірами комунальних платежів за проживання в міських квартирах. Або уявити, що 1000 грн. на рік – це дві заправки автомобіля протягом двох тижнів. Ремонт підвісок наших авто після їзди по ямах Русанівських Садів коштує набагато більше!

● Електропостачання. Нині забезпечення Русанівських Садів електрикою ненадійне. Ми обслуговуємося через абонентський кабель силікатного заводу. Підприємство змінило власників, на його території планується спорудження багатоповерхових житлових будинків. Коли розпочнеться їх будівництво, проблема стабільного забезпечення електрикою Садів різко загостриться. Тому вже зараз слід подбати про прокладання нового абонентного кабелю, здатного безперебійно задовольняти наші потреби в електроенергії. Коштуватиме це приблизно 300 тис. гривень.

Звісно, проблема своєчасної сплати членських внесків стосується не лише постійних жителів, а й тих, хто проводить час на Русанівських Садах лише влітку. Погодьтеся, розмір членських внесків – мінімальний, невідчутний для багатьох сімейних бюджетів. Правління ОСТ «Русанівський масив» просить власників земельних ділянок терміново сплатити цьогорічні внески. Адже попереду літо, і хочеться, щоб були максимально комфортні й сприятливі умови для відпочинку тут теплої пори року. Бо якщо сплата внесків розтягнеться, матимемо сумнівне задоволення від упорядкування вулиць і пляжів лише під осінь, а ремонту шляхів – перед зимою.

Це залежить не від політиків, не від влади, не від міжнародної ситуації і навіть не від погоди. Виключно від нас самих!

Правління ОСТ «Русанівський масив» просить постійних жителів Русанівських Садів терміново здати членські внески на розв’язання вказаних проблем. Приходьте на 15-ту Садову або скористайтеся розрахунковим рахунком № 26007799990619 у ПАТ КБ «Правекс-банк», МФО 380838, код ЄДРПОУ 22865491.

 
< Попередня   Наступна >

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100