Головна arrow Новини arrow Підготовка до встановлення контрольно-пропускного пункту
Підготовка до встановлення контрольно-пропускного пункту Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.мар.2013
З березня 2013 року Рада голів ухвалила рішення «Про встановлення при в’їзді на Русанівські Сади контрольно-пропускного пункту для автотранспорту», в якому зазначається:
1. Дозволити Правлінню ОСТ оформлення дозволів на встановлення КПП при в’їзді на Русанівські Сади та придбання відповідного устаткування для КПП на кошти, зібрані з постійних жителів Русанівських Садів або додатково залучені з інших джерел.
2. Встановити, що остаточне рішення щодо концепції функціонування КПП і його обслуговування, а також щодо строків встановлення КПП, режиму проїзду автомобілів та щодо витрат на утримання КПП з каси ОСТ «Русанівський масив» має приймати Рада голів ОСТ після ґрунтовного вивчення документів з цього питання, наданих Правлінням ОСТ.
3. Правлінню ОСТ підготувати і подати на розгляд Ради голів ОСТ:
а) нормативно-правове обґрунтування встановлення КПП при в’їзді на територію Русанівських Садів;
б) кошторис поетапних витрат та опис очікуваного фінансово-господарського результату від запровадження на Русанівських Садах контрольно-пропускної системи.
У преамбулі цього рішення зазначається, що воно приймається на підтримку «пропозиції Правління ОСТ про встановлення при в’їзді на Русанівські Сади контрольно-пропускного пункту для автотранспорту (КПП) з метою обмеження безсистемного руху автомобілів, які не належать ОСТ та власникам і користувачам земельних ділянок (у т.ч. важковагової спецтехніки), запобігання завезення на територію Русанівських Садів будівельного і побутового сміття з підприємств та житлових масивів сусідніх районів міста, вжиття додаткових заходів безпеки та упорядкування й налагодження системного догляду за проїзними шляхами на території ОСТ «Русанівський масив».
 
< Попередня   Наступна >

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100