Головна arrow Новини arrow Порушення припинено
Порушення припинено Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.фев.2013
Після оприлюднення у віснику «У нас на Садах» №7 (січень 2013 р.) інформації під назвою «Хотілося жити за рахунок сусідів» від садівників надходять запитання, чим закінчилася ця історія. 
Подаємо «Акт про вилучення електролічильника, яким незаконно користувався власник земельної ділянки №46 по вул. 8 Садовій Анохін В.Б., та припинення незаконного відбору ним електроенергії», укладений комісією ОСТ «Русанівський масив» 27 січня 2013 року:
«Засвідчуємо цим актом, що в нашій присутності 27 січня 2013 року об 11 год. було демонтовано і вилучено електролічильник товариства «Зоря», який на початку 2012 року встановлювався товариством «Зоря» на електроопорі біля садової ділянки №46 по вул. 8 Садовій з метою припинення несанкціонованого відбору електроенергії власником цієї ділянки Анохіним В.Б. і вартість якого Анохін В.Б., не зважаючи на неодноразові попередження та пред’явлювані йому вимоги, відмовлявся оплатити (як і вартість монтажних робіт та вартість викраденої ним в попередній період електроенергії).
Підстави для демонтажу лічильника і припинення незаконного відбору Анохіним В.Б. електроенергії:
1. Спільне рішення Правління ОСТ «Русанівський масив» та правління СТ «Зоря» від 19 січня 2013 року.
2. Рішення СТ «Зоря» від 16 грудня 2012 року.
3.  Акт про ігнорування про ігнорування Анохіною В.С. (вул. 7 Садова, 13) 
та Анохіним В.Б. (вул. 8 Садова, 46) рішень та приписів СТ «Зоря» і ОСТ «Русанівський масив» від 19 січня 2013 року.
4. Розпорядження членів Правління ОСТ «Русанівський масив», віддані по завершенню обговорення питання про порушення і зловживання Анохіних 19 січня 2013 року.
Обставини, що бралися до уваги:
1. Відсутність у Анохіна В.Б. законних прав на забір електроенергії з електромережі, прокладеної товариством «Зоря» (оскільки підписати угоду на електропостачання він відмовився).
2. Незаконне (самоправне) отримання Анохіним В.Б. електроенергії по 3-фазній лінії за відсутності дозвільних документів (технічних умов) чи взагалі будь-яких документів (пред’являти відмовляється).
3. Маніпуляції з елетролічильником та з розрахунками за фактично спожиту електроенергію (нереальні показники, зафіксовані в членській книжці садівника) в попередній період.
4. Незаконне користування чужою власністю – електролічильником, придбаним і встановленим за кошти інших членів СТ «Зоря» (небажання ні повертати, ні відшкодовувати вартість, не зважаючи на неодноразово пред’явлювані вимоги).
5. Грубі й систематичні порушення норм статуту садоводів.
При цьому комісія зважила на те, що Анохіну В.Б. особисто та членам його родини і названими ним представникам-уповноваженим (дружина Анохіна В.С., син Анохін О.В.) доводили до відома всі рішення, приписи і вимоги ОС «Зоря» і ОСТ «Русанівський масив», а також неодноразово попереджали, що в разі невиконання ним цих рішень, приписів і вимог їх буде виконано в примусовому порядку».
Як бачимо, порушення можна припиняти, якщо є на те воля органів самоуправління і системний підхід.

 
< Попередня   Наступна >

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100