Головна arrow Новини arrow Новорічні пригоди добермана
Новорічні пригоди добермана Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.янв.2013
  В дні новорічних свят жителі Русанівських Садів могли бачити в людних місцях двоє оголошень: про те, що пропав «добрий доберман» (так характеризував собаку господар) і що доберман знайшовся. Але чомусь ніхто не здогадувався пов’язати ці оголошення одне з іншим.
  Загублену собаку за два дні до нового року підібрали молоді люди М.Павловська і Є.Олефіренко, які кілька днів розклеювали оголошення про знахідку, розвішували звістку в мережі Інтрнеті. Але довгий час результатів не було. Пес відігрівся в чужому помешканні, наїздився по Києву, встиг побувати в собачому притулку на час відсутності в місті рятівників, пройшов огляд у ветеринара, оселився в нових господарів, де люблять домашніх тварин і де в захопленні від нього були малолітні діти. І лише тоді, вже після Різдва, оголошення про втрату й про знахідку перетнулися...
  Побачивши попереднього господаря, собака буквально стрибала від щастя. Гуртом її допровадили додому – в район СТ «Червона троянда» (біля дамби), звідки вона зникла, перейшовши по льоду Русанівське озеро.
 
< Попередня   Наступна >

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100