Головна arrow Новини arrow Влада приховує, на що використає 8 млн. «мостових» гривень
Влада приховує, на що використає 8 млн. «мостових» гривень Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.янв.2013
Правління ОСТ вимагає від Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва надання офіційної інформації про адреси садових ділянок на Русанівських та Воскресенських Садах у м.Києві, де за бюджетні кошти (7,92 млн. грн., виділених у жовтні 2012 р. фірмі «Шатро») планується знесення будинків, споруд і зелених насаджень у зв’язку з будівництвом Подільського мосту через р.Дніпро.
Отримано відповідь за підписом директора В.Кислицина (хоч насправді листа підписав хтось інший), в якій заявлено, що Дирекція «не є суб’єктом надання публічної інформації». Після набрання чинності Законом України «Про доступ до публічної інформації» ця заява викликає подив і обурення, адже йдеться про гігантську суму наших коштів (коштів платників податків), які виділено на, виявляється, «утаємничену» операцію, а крім цього, планується знесення будинків та споруд, що належать членам нашого Об’єднання.
Правління ОСТ звернуло увагу Дирекції, що законодавством чітко визначено, в яких випадках може бути відмовлено в наданні юридичним і фізичним особам запитуваної ними публічної інформації, навіть є роз’яснення щодо цього Мін’юсту (13.05.2011 р.). У цій ситуації ОСТ «Русанівський масив» змушене поставити до відома і Дирекцію будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва, і Київську міську державну адміністрацію, яка проводила тендер на виділення коштів, що відмова в наданні запитуваної інформації, яка стосується нас безпосередньо, по-перше, спонукатиме ОСТ «Русанівський масив» до рішучої протидії реалізації «таємного» плану «зачистки» Русанівських Садів, а, по-друге, це буде підставою для оскарження подальшим Ваших дій в судах.
«Ми залишаємо за собою право, – наголошується в листі Правління ОСТ, – що в разі ненадання запитуваної інформації, тобто ігнорування норм Закону України «Про доступ до публічної інформації», звернутися до органів прокуратури і порушити питання про притягнення до відповідальності осіб, які свідомо втаємничують використання бюджетних коштів».

 
< Попередня   Наступна >

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100