Головна arrow Новини arrow Крадіїв електроенергії почали виводити на чисту воду
Крадіїв електроенергії почали виводити на чисту воду Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.дек.2012

Три тижні правління СТ «Зоря» намагається вплинути на сімю N, що володіє двома житловими будинками по вулицях Садовій 7 та Садовій 8 і вигадує різні способи несанкціонованого відбору електроенергії. Які «винаходи» вони тільки не застосовують – і лічильник підміняють, і підключаються до електромережі без обов’язкових дозвільних документів… Про результати їхніх «пошуків» судіть самі: в зимовий час за споживання електроенергії в будинку, де проживає чимало людей і де, крім побутової техніки, є ще й електропідігрів підлоги, вони сплачують… 20 чи 30 гривень. Ви вірите, що тут усе чесно?

Маніпуляції родини N з електрикою було зафіксовано ще на початку 2012 року. Тоді у них, коли замінили лічильник і зняли показники за місяць, виявили вражаючу різницю між «новими» і «старими» цифрами. Про цей факт йшлося і на загальних зборах товариства «Зоря» влітку. Але винних «пожаліли» й нічого з них не стягували за вкрадене, а вони й далі продовжували робити те, до чого звикли – жити за рахунок сусідів. Зрештою, зіткнувшись із фактом наростання суми неплатежів за електроенергію по всьому товариству, які лягали на плечі всіх членів цього СТ, правління «Зорі» провело перевірку використання електроприладів і склало акт про «зекономлені» цією сім’єю майже шість тисяч гривень. А коли заміряли у них на іншій ділянці, то й там за тиждень набігло на лічильнику набагато більше, ніж до цього показували вони за цілий місяць.

Коли розглядали цей факт на засіданні правління СТ «Зоря», було озвучено промовисту порівняльну цифру: за приблизними підрахунками, протягом 2012 року на кожну земельну ділянку в цьому товаристві набігло 40–50 грн., щоб розрахуватися за «економію» їхніх сусідів N.

Є різні способи протидії крадіям електроенергії, але найбільш дієвий, напевне, – громадський осуд тих, хто звик паразитувати за рахунок сусідів по товариству.

Правління ініціюватиме на загальних зборах розгляд питання про виключення N зі складу членів товариства.

 
< Попередня   Наступна >

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100