Головна arrow Новини
Група у Facebook Надрукувати Надіслати електронною поштою
Приєднуйтесь до групи у Facebook за цим посиланням.
Там буде уся наявна інформація з приводу Горбачихи та її статусу Заказника
 
Відновлення роботи сайту Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сайт Русанівських садів - небайдужих до цього місця людей - оновлює свою роботу! Слідкуйте за майбутніми новинами
 
Важке питання фінансування Надрукувати Надіслати електронною поштою

Подільсько-Воскресенський міст у Києві збудують не раніше, ніж за сім років. Про таке заявив головний архітектор Києва, Сергій Целовальник.

Фінансування, за його словами «важке питання». Нині будівельники планують відмовитися від крана «Захарій» на користь телескопічних підйомників. На правому березі ще необхідно прокласти перекриття для мосту, автомобільну естакаду по вулиці Фрунзе. У планах також і будівництво тунелю метрополітену під вулицями Чорновола та Глибочицькою. Нині ці роботи затягуються через судові процеси з власниками земельних ділянок, через які пролягає шлях майбутньої переправи.

Знайдено тут

 
ПМВП пройде в обхід Русанівських Садів Надрукувати Надіслати електронною поштою

Як повідомив газеті "ВЕСТИ" 14 червня 2013 року заступник головного архітектора м. Києва Андрій Вавриш, Містобудівна рада м. Києва найближчим часом планує розглянути проект будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу в обхід Русанівських садів з подальшим внесенням відповідних змін до Генплану будівництва м. Києва.

Нагадаємо, що розробка цього проекту була ініційована і фінансована за рахунок благодійних внесків мешканців Русанівських Садів.

Обговорити цю новину можна на форумі

 
Депутат вимагає заборонити забудову на Горбачисі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Народний депутат Олександр Бригинець звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою оскаржити рішення Київради щодо будівництва в урочищі Горбачиха торговельно-офісного та житлово-готельного комплексу.
 
Про це він повідомив на своєму блозі.
 
Зокрема, йдеться про рішення Київради від 20 жовтня 2007 №1467/4300, яким ТОВ «Будівельний міжгалузевий альянс» було передано земельну ділянку площею 29,45 га у довгострокову оренду на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру, житлово-офісного та готельного комплексу з підземними паркінгами в урочищі Горбачиха у Дніпровському районі Києва, зазначається в повідомленні.
 
Також Бригинець поскаржився у ГПУ на прокуратуру Києва, яка припинила боротьбу за цю зелену зону.
 
Детальніше...
 
Інші:

Русанівські Сади © 1957-2020 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100