Головна arrow Новини
Важке питання фінансування Надрукувати Надіслати електронною поштою

Подільсько-Воскресенський міст у Києві збудують не раніше, ніж за сім років. Про таке заявив головний архітектор Києва, Сергій Целовальник.

Фінансування, за його словами «важке питання». Нині будівельники планують відмовитися від крана «Захарій» на користь телескопічних підйомників. На правому березі ще необхідно прокласти перекриття для мосту, автомобільну естакаду по вулиці Фрунзе. У планах також і будівництво тунелю метрополітену під вулицями Чорновола та Глибочицькою. Нині ці роботи затягуються через судові процеси з власниками земельних ділянок, через які пролягає шлях майбутньої переправи.

Знайдено тут

 
ПМВП пройде в обхід Русанівських Садів Надрукувати Надіслати електронною поштою

Як повідомив газеті "ВЕСТИ" 14 червня 2013 року заступник головного архітектора м. Києва Андрій Вавриш, Містобудівна рада м. Києва найближчим часом планує розглянути проект будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу в обхід Русанівських садів з подальшим внесенням відповідних змін до Генплану будівництва м. Києва.

Нагадаємо, що розробка цього проекту була ініційована і фінансована за рахунок благодійних внесків мешканців Русанівських Садів.

Обговорити цю новину можна на форумі

 
Депутат вимагає заборонити забудову на Горбачисі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Народний депутат Олександр Бригинець звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою оскаржити рішення Київради щодо будівництва в урочищі Горбачиха торговельно-офісного та житлово-готельного комплексу.
 
Про це він повідомив на своєму блозі.
 
Зокрема, йдеться про рішення Київради від 20 жовтня 2007 №1467/4300, яким ТОВ «Будівельний міжгалузевий альянс» було передано земельну ділянку площею 29,45 га у довгострокову оренду на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру, житлово-офісного та готельного комплексу з підземними паркінгами в урочищі Горбачиха у Дніпровському районі Києва, зазначається в повідомленні.
 
Також Бригинець поскаржився у ГПУ на прокуратуру Києва, яка припинила боротьбу за цю зелену зону.
 
Детальніше...
 
Автобусний маршрут №117 Надрукувати Надіслати електронною поштою

Інформація про організацію роботи автобусного маршруту №117
«Станція метро «Лівобережна» - Русанівські Сади» на літній період


Від 3 червня 2013 року на літній період організовується робота автобусного маршруту № 117 «Станція метро «Лівобережна» – Русанівські Сади».
Автобуси курсуватимуть у робочі та вихідні дні
з наступним розкладом руху по кінцевим пунктам:

Зупинка «Станція метро «Лівобережна» - 7:20, 8:00, 8:40, 9:20, 10:00, 10:40
16:20: 17:00, 17:40, 18:20, 19:00, 19:40
Зупинка «Русанівські сади» - 7:00, 7:40, 8:20, 9:00, 9:40, 10:20, 11:00
16:40, 17:20, 18:00, 18:40, 19:20, 20:00

Інформація КП «КиївПастранс»

 
КОРОТКО - Новини останніх тижнів Надрукувати Надіслати електронною поштою
  • 3 березня 2013 р. Рада голів вивела зі складу Правління ОСТ Ж.Буртковську та Ф.Комара, які не брали участі у роботі Правління. Цього ж дня новими членами Правління ОСТ обрано Олексія  Коваля та Володимира Роєнка.  
  • Рішенням Дніпровського райсуду м.Києва  підтверджено повноваження голови СТ «Мічурінець» Олексія Морозова .
  • У кінці квітня 2013 р. сформовано новий склад робочої групи Правління ОСТ з питань захисту Русанівських Садів: О.Коваль (керівник), О. фон Шталленберг, М.Куценко.
  • СТ «Зоря» припинило спробу (вже не першу!) несанкціонованого відбору електроенергії жителем вул. Садової 8-ї В.Анохіним і звернулося до райуправління міліції з вимогою притягнути винного до кримінальної відповідальності.
  • Прийнято рішення про закриття торгівельної точки в будинку ОСТ по вул. Садовій10 (ділянка 51), орендар якого не мав дозвільних документів на торгівлю, хотів передати приміщення в суборенду без відома власників і поширював вигадки про свої права на цей будинок.
  • 21 квітня задоволено заяви про вихід зі складу Правління ОСТ А.Махова та О.Хрякова (за власним бажанням).

 
Інші:

Русанівські Сади © 1957-2019 Всі права захищені
За умови використання материалів посилання на http://sady.in.ua обов’язкове

Rambler's Top100